הכירו את מזון הכלבים הטוב בעולם

במה נבדל אוריג'ן מיתר מזונות הכלבים ?

*מיוצר ע"י Champion Petfoods -

חברה קנדית משפחתית, עטורת פרסים, הנושאת על דגלה מסורת של חדשנות ואיכות ללא פשרות על פני למעלה מ-25 שנה.
החברה משתמשת ברכיבים טריים מאזורה לשם ייצור מזון ביולוגי משובח במטרה להביא את בריאות הכלבים והחתולים לרמה הגבוהה ביותר.
חברת צ'מפיון פטפוד מייצרת אך ורק במפעל שלה במקום מושבה באלברטה, קנדה וכל שק אוריג'ן שנמכר בכל מקום בעולם יוצר ונארז אך ורק במפעל זה, תוך פיקוח קפדני על סטנדרטים של ייצור מצויין ובלתי מתפשר הן בהיבט איכות התהליך והן בהיבט המרכיבים.
חברת צ'מפיון פטפוד אינה חוסכת במרכיבי הייצור ואינה רוכשת את מרכיבי המזון מספקים שונים ובלתי ידועים, אלא מאמינה באספקה יומיומית של מוצרים ורכיבים טריים (לעולם לא קפואים) מחקלאים ומגדלים המוכרים אישית לחברה, הממוקמים באזור החברה והחברה נותנת בהם את מלוא מבטחה ואמונה.
הקו שמנחה ועומד מאחורי ייצור המזון - אוריג'ן, הוא אהבתם הגדולה של משפחת צ'מפיון פטפוד לחיות המחמד הפרטיות שלהם ולחיות מחמד ככלל ובראי אהבה זו - המטרה היא לפתח מתכון להזנת כלבים וחתולים כפי שכיוון לכך הטבע. 

*התפיסה שבבסיס ייצור מזון ביולוגי מותאם - 

אוריג'ן הינו מזון ביולוגי המבקש להתחקות אחר תזונתם הטבעית של הכלבים והחתולים כפי שיועדו לכך בטבע.
במקורם כלבים וחתולים הם קרניבוריים (אוכלי בשר) ומבנה מערכת העיכול שלהם מותאם לתפריט המבוסס על מגוון מקורות של בשר ועל כמות קטנה יחסית של פירות, ירקות ועשבים.
האוריג'ן פותח על מנת שיתאים ככל הניתן לצרכים התזונתיים של כלבכם/חתולכם. המזון עשיר מאוד בחלבונים מהחי, דל בפחמימות ונטול דגנים.  
מזון הכלבים מורכב מ-70% חלבון מן החי (בשר,דגים ,ביצים), 30% פירות, ירקות וצמחי מרפא ו-0% דגנים.
מזון החתולים מורכב מ-75% חלבון מן החי (בשר,דגים ,ביצים), 25% פירות, ירקות וצמחי מרפא ו-0% דגנים.

*המרכיבים ואיכותם -

מרכיבים טריים המסופקים מידי יום  - עופות חופש, ביצים שלמות, דגים טריים, כבש מרעה, חזיר בר מרעה וביזון מרעה. כל המרכיבים מסופקים מחוות ומחקלאים מאזור מושבה של חברת צ'מפיון פטפוד, המרכיבים מסופקים טריים מידי יום (לעולם אינם קפואים) וכולם מיוצרים וראויים למאכל אדם.
מזון נקי מדגנים - בהיות כלבים וחתולים בעלי חיים הניזונים מבשר, המבנה האנטומי שלהם לרבות מערכת העיכול שלהם אינו זקוק למינימום נדרש של פחמימות, שכן הפחמימה הופכת בקלות רבה בגופם לגלוקוז ומהוות קלוריות "ריקות" מבחינה תזונתית, דבר המוביל לבעיות נפוצות של השמנת יתר, סוכרת וכיוב'. לפיכך, התזונה הטבעית של חתולים וכלבים מבוססת על מזון עשיר בחלבון, דל בפחמימות ונקי מדגנים.
הגם שדגנים כגון חיטה או תירס מספקים מקור אנרגיה זול, הוכח זה מכבר שאינם אלא מקור לאלרגיות ובעיות עיכול חמורות בקרב חתולים וכלבים. חתולים וכלבים מוגבלים ביכולת העיכול של דגנים וממילא אלה לא תורמים להם ברמה התזונתית אלא מהווים ברוב המכריע של המקרים מקור לבעיות רפואיות.  
מקורות טבעיים לויטמינים ומינרלים - כדי ליצור פורמולה תזונתית שתוכל להחזיק ביחד בשר ושומנים, כל מזון לחיות מחמד צריך להחיל פחמימות בצורה כלשהי. במקום לצרף את מרכיב הדגנים הקונבנציונאלי והבעייתי, אוריג'ן עשיר בפירות ובירקות טריים, המספקים ויטמינים לחיזוק הבריאות, מינרלים, סיבים וביו פיטוכימיקלים טבעיים בצורה זמינה. בין הפירות והירקות שמרכיבים את המזון "אוריג'ן", נמצאים תפוחי אדמה מתוקים, גזרים, אפונה ירוקה וצהובה, עגבניות, דלעת, דומדמוניות שחורות, תפוחי עץ, חמוציות, אצות ים אורגניות ואספסת עשירה במינרלים וחומרים מזינים, כולל סידן, מגנזיום אשלגן, קרוטן וכן ויטמינים. פירות וירקות מובחרים אלה מהווים מקור טבעי, טרי, זמין והבריא מכל לויטמינים A,B6,C,K&E, בטא קורטן, אומגה 6, כמו גם מינרלים, אשלגן, ברזל, חומצה פולית, חומצא גמא לינולנית, נוגדי חימצון, אנטי אוקסידנטיים, פלבנואידים וסיבים תזונתיים.
חיזוק המערכת החיסונית באמצעות צמחי מרפא - כלבים וחתולים מזהים את הכח המרפא שבעשבים ובצמחים וניתן לראות לעיתים תכופות כלבים וחתולים החשים ברע ובוחרים באופן אינסטנקטיבי באכילת צמחים ועשבים המשפרים את מצבם הבריאותי. לצמחי מרפא יש סגולות לסילוק רעלנים מהגוף ע"י גירוי תהליכים כגון תהליכים פיזיולוגיים של טיהור הכבד. ביכולתם של צמחי מרפא אף לשמש כעין "בנאים" בחיזוק איברים, בלוטות ורקמות באיזורים ספציפיים של הגוף ותוך כך סיוע בתפקוד כללי טוב יותר של המערכות - כגון חיזוק הלב או סיוע למערכת העיכול. 
בין צמחי המרפא המרכיבים את פורמולת האוריג'ן ניתן למצוא פסיליום, עולש ושורש השוש המסיעים באספקה של סיבים מסיסים, לצורך הרגעת והזנת מערכת העיכול, ניקוי המעי הגס, והפחתת רמת האינסולין. לשורש השוש יש השפעה נוספת חיובית על שלפוחית השתן, הכליות ודרכי השתן.
בנוסף אורי'גן מכיל את צמחי המרפא שן הארי, רוזמרין וחילבה. חילבה הינו צמח משתן הממריץ את פעילות הכליות ומשפר הפרעות של תפקודי כבד. שן הארי, גם הוא, מקל במצבים של בעיות בדרכי השתן, הפרעות במערכת העיכול וליקויי כבד. הרוזמרין מסייע בלכידת רעלנים וסילוקם מהכבד. מנטה (נענע) מרגיע את מערכת העיכול, מרגיע את שרירי הבטן ומשפר את יכולת הגוף לעכל שומנים. שומר ממריץ הפרשת מיצי עיכול בקיבה, מפחית דלקות במערכת העיקול, קיבה ומעיים ומקל על קליטה נאותה של חומרים מזינים מהמזון. שורש האנג'ליקה מסייע יעיל בבניית הדם. כ"סוכן התחממות" מגביר את הזרימה והסירקולצייה במערכת הדם. צמח ציפורן חתול עשיר באנטי אוקסידנטיים פלבנואידים המגן על הגוף מרדיקלים חופשיים, מסייע בהאטת התרוקנות הקיבה ומשפר את זמן העיכול.
בצד כל אלה מקפידים בצ'מפיון פטפוד לספק במסגרת פורמולת התזונה המשופרת של אוריג'ן את כל התוספים להם זקוקים הכלבים והחתולים כגון 1400 (!!!) מ"ג/ק"ג של גלוקוזאמין במזון הגורים ו-1200 מ"ג/ק"ג במזון הבוגרים. 1200 מ"ג/ק"ג כוינדראטין במזון הגורים ו-900 מ"ג/ק"ג במזון הבוגרים.

אין חולק כי למינונים ולאיכויות של מרכיבים ברמה הזו אין אח ורע בכל תעשיית המזון לחיות מחמד בעולם כולו - לא בכדי נבחר אוריג'ן למזון המובחר בעולם! 

 מוצרי אוריג'ן השונים -

פורמולת גורים: פותחה על מנת להתאים ככל הניתן לצרכים התזונתיים של גורי הכלבים. המזון מכיל בשר עוף והודו טרי, דג אוקינוס לבן, סלומון טרי וביצה שלמה. האוריג'ן מכיל חומצות שומן חיוניות לגדילה, להתפתחות ולבריאות העור והפרווה - אומגה 6 ואומגה 3 (עשירות בחומצות EPA ו- DHA).
1400 מ"ג/ק"ג גלוקוזמין ו-1200 מ"ג/ק"ג כוינדראטין.
פורמולת גורים לגזעים גדולים: מכילה 70% בשר, 30% פירות וירקות ו-0% דגנים!
המזון עשיר מאוד בחלבון, נטול דגנים ודל בפחמימות ונועד לדמות את התפריט של כלבים בטבע, תפריט המורכב ממגוון של מקורות בשר טרי, ירקות, פירות ועשבים. האוריג'ן מכיל כמות גבוהה מאוד של בשר עוף והודו טרי, שלא עבר הקפאה. כמו כן יש בו ביצים ודגים טריים. השק מכיל בשר דגים נקי מעצמות וביניהם דג אוקינוס לבן וסלומון המהווים מקור איכותי לחומצות השומן (DHA ו- EPA) החיוניות להתפתחות תקינה של מערכת החיסון ומערכת העצבים ומסייעות לבריאות העור והפרווה. העוף הוא דל-אפר ומסייע להעלות את רמות הסידן והזרחן הנחוצות לכלבים מגזע גדול. כמו כן השק מכיל גלוקוזאמין וכונדראוטין לתמיכה בבריאות המפרקים (במינונים כמפורט במזון הגורים לעיל). בנוסף מכיל האוריג'ן חיידקים פרוביוטיים.
פורמולת בוגרים: מזון יבש מלא ומאוזן לכלבים בוגרים מכל הגזעים. מכיל 70% בשר, 30% פירות וירקות ונטול דגנים לחלוטין.
את מקומם של הדגנים ממלאים מגוון פירות, ירקות, צמחים וצמחי תבלין (תפוחי עץ, גזרים, תפוח אדמה מתוק, חמוציות, אצות ים ועוד).
האוריג'''ן מכיל דגים המהווים מקור איכותי לחומצות שומן חיוניות מסוג אומגה 6 ואומגה 3 (EPA ו-DHA) התומכות במערכת החיסון ובבריאות הפרווה והעור.
רכיבים עיקריים: עוף(ללא עצמות), עוף טחון, הודו טחון, תפוח אדמה, דג, שומן עוף, תפוח, ביצה שלמה, הודו, סלמון טחון, שמן סלמון ואנשובי, סלמון, טעם עוף טבעי, שמן חמניות, אספסת, אצת ים, גזרים, תרד, אפונים, עגבניות, תפוחים, פסיליום, גלוקוזאמין HCL, חמוצית, דַּמְדְּמָנִית שחורה, תמצית רוזמרין, כונדרואטין, מלח ים.
פורמולת בוגרים - 6 דגים: מזון מלא, המבוסס על דגים, לכלבים בוגרים מכל הגזעים. אוריג''ן 6 דגים הא מזון בו המקור היחיד לחלבון מהחי הם דגי ים טריים, שלא עברו הקפאה ושראויים למאכל אדם. המזון מכיל שישה סוגי דגים: סלומון, וייטפיש, פורל, וולאיי, קוד והרינג.
הדגים מהווים מקור איכותי לחומצות שומן חיוניות מסוג אומגה 3 ואומגה 6 (EPA ו-DHA). אוריג'ן 6 דגים מתאים במיוחד לכלבים הסובלים מבעיות עור ואלרגיה או רגישות חמורה במערכת העיכול. ככל פורמולות האוריג'ן גם פורמולת 6 הדגים נטולת דגנים ודל בפחמימות. המזון מכיל 30% פירות, ירקות, צמחי ים ויבשה המהווים מקור איכותי לפחמימות מלאות, לסיבים תזונתיים, לויטמינים ולמינרלים. כל אלו תורמים לבריאות הכללית, מחזקים את הכבד ותומכים במערכת העיכול והחיסון. רכיבים עיקריים: סלומון טרי ללא עצמות (מהזנים: chinook, choh, sockeye), קמח סלומון מהאוקנוס השקט, תפוח אדמה אדום, דג הרינג מהאוקנוס האטלנטי, דג אגמים וייטפיש טרי ללא עצמות, תפוח אדמה מתוק, פורל אגמים טרי ללא עצמות, דג וולאיי טרי ללא עצמות, דג קוד טרי ללא עצמות, דג הרינג טרי ללא עצמות, שמן חמניות, שמן סלומון (משומר ע"י טוקופרולים - מקור טבעי לויטמין E), אספסת, צמחי ים (אצה חומה, טחב אירי, דולסה ו- bladder wrack), כרשה, פסיליום, שיריון סרטנים, רוזמרין, לציטין, תפוח עץ, שורש עולש, שורש שוש (ליקריץ), חילבה, גלוקוזאמין, חמוציות, דמדמנית שחורה, פרח ציפורן החתול, זרעי שומר, זקן תירס, עלי מנטה, פרח קמומיל, שן הארי, צתרה, תמצית רוזמרין, ויטמינים, מינרלים, חיידקים פרוביוטיים.
פורמולת בוגרים בשר אדום -חדש ובלעדי בכלבו לכלב!!! מזון מלא לכלבים בוגרים מכל הגזעים - המוצר המהווה את החיבור המנצח בין תזונה נכונה ובריאה, המבטיחה ניצול אופטימלי של יכולותיו הפיזיולוגיות והביולוגיות של הכלב, בצד טעימות יוצאת דופן. פורמולת הבשר האדום מביאה בפנינו שוב את המזון הביולוגי של אוריג'ן ומשכפלת את אותו איזון עשיר ומגוון של בשר, פירות טריים, ירקות ועשבי מרפא בהם הכלבים היו נתקלים בסביבתם הטבעית.
פורמולת הבשר האדום מבוססת על הרמה הגבוהה ביותר של בשר אדום - כבש, חזיר בר וביזון - כולם חיות חופש, ראויים למאכל אדם ומסופקים מידי יום טריים לצ'מפיון פטפוד. בצד הבשר האדום  מכילה הפורמולה בשר דגים נקי מעצמות וביניהם דג אוקינוס לבן וסלומון המהווים מקור איכותי לחומצות השומן (DHA ו- EPA) החיוניות להתפתחות תקינה של מערכת החיסון ומערכת העצבים ומסייעות לבריאות העור והפרווה. גם פורמולת המזון האדום נקייה מדגנים אותם מחליפים פירות וירקות טריים כגון תפוח אדמה מתוק, דומדמניות שחורות, תפוחי עץ, חמוציות ואצות ים. כל זאת בתוספת אספסת, אצה חומה מיובשת, גזר, תרד, אפונה, עגבניות, תפוח עץ, צמח פסיליום, דולסה (אצת ים), שורש עולש, שורש שוש (ליקריץ), שורש כורכום, חילבה, גלוקוזאמין, חמוציות, דמדמנית שחורה, פרח ציפורן החתול, ל-קרניטין, זרעי שומר, זקן תירס, עלי מנטה, פרחי קמומיל, שן הארי, צתרה, תמצית רוזמרין, כונדראוטין סולפט, פרי הורד, ויטמינים, מלח ים, מינרלים, חיידקים פרוביוטיים.

פורמולת סניור לכלבים קשישים : מזון לכלבים קשישים מכל הגזעים. מכיל 70% בשר, 30% פירות וירקות ו- 0% דגנים.
רכיבים עיקריים: עוף, עוף טחון, הודו טחון, תפוח אדמה אדום, דג אגמים לבן, תפוח אדמה מתוק, ביצה שלמה, שומן עוף (משומר עם טוקופרולים - מקור טבעי לויטמין E), ביצה שלמה, הודו, סלומון טחון, שמן סלומון ואנשובי, סלומון, טעם עוף טבעי, שמן חמניות, אספסת, אצה חומה מיובשת, גזר, תרד, אפונה, עגבניות, תפוח עץ, צמח פסיליום, דולסה (אצת ים), שורש עולש, שורש שוש (ליקריץ), שורש כורכום, חלבה, גלוקוזאמין, חמוציות, דמדמנית שחורה, פרח ציפורן החתול, ל-קרניטין, זרעי שומר, זקן תירס, עלי מנטה, פרחי קמומיל, שן הארי, צתרה, תמצית רוזמרין, כונדראוטין סולפט, פרי הורד, ויטמינים, מלח ים, מינרלים, חיידקים פרוביוטיים. פורמולת הסניור מכילה 1400 מ"ג/ק"ג גלוקוזמין ו-1200 מ"ג/ק"ג כוינדראטין.
 

קופונים | פנסיון | גלריה | פורום | פינת אימוץ | שימושון | צור קשר | קרדיטים |