אנו שמחים להזמין אתכם להכיר את מזון הסופר פרמיום לכלבים CIBAU

יתרונות המזון:

*קו מוצרים באיכות גבוהה ביותר.
*כולל מגוון סוגי מזון לכלבים מכל גזע, גולד, גיל ורגישויות.
*עוף, דגים ובשר כבש כמקורות ראשיים לחלבון.
*שמן דגים לצריכת כמות נאותה של חומצות שומן מסוג אומגה 3 ואומגה 6.
*אורז ותירס לעיכול קל של פחמימות.
*רמת נעכלות גבוהה - 85%, המותירה נפח צואה קומפקטי וקל לאיסוף.
*ללא רכיבים מהונדסים גנטית.
*ללא חומרים משמרים מלאכותיים.
*ללא חלבוני סויה.
*ללא שיירי הורמונים ואנטיביוטיקה.

מדוע המרכיבים של CIBAU חשובים לכלב שלך?

שמרי בירה מיובשים

שמרי בירה מהווים מקור לרכיבים תזונתיים רבים, בהם 16  חומצות אמינו, לפחות 14 מינרלים שונים ווטמיני B (למעט B12)

F.O.S (אוליגוסכרידים מפירות)

FOS (אוליגוסכרידים מפירות) הינה תרכובת של פחמימות (פרוקטוז וסוכרוז) שלא מתפרקת ולא נספגת דרך מערכת העיכול כמו סוכרים פשוטים אחרים. לתרכובת זו ערך קלורי נמוך וטעמה מתקתק ועדין.
תרכובת זו משפרת פעילות מעיים ומתאימה במצבים של עצירויות כמו גם שילשולים ומהווה תוספת חשובה לסובלים מגזים ומנפיחויות בבטן.
מומלץ במצבים של קנדידה. תוספת חיונית לחיידקי מעי  ידיותיים, המגבירה אף את יעילותם.

פולפת סלק מיובש

פולפת סלק סוכר עשירה יותר בסיבים ומביאה את האיזון המתאים של סיבים מסיסים (תוססים בעזרת חיידקי המעיים) ובלתי מסיסים (סופגים מים בצואה וכך היא נראית יבשה יותר).
בעזרת פולפת סלק שומרים על נעכלות סבירה. הסיבים מעודדים התפתחות של אוכלוסיית חיידקי מעיים חיובית אשר מובילה למעיבריא יותר הבנוי טוב יותר לספיגה. הסוד נעוץ בהגדלת שטח הפנים לספיגה של המעיים על ידי הגדלת עומק הוילי והקריפטי שהם "האצבעות" הדקיקות אשר מסייעות לספיגת המזון במעי.

נוגדי חימצון כגון: ויטמינים (A,C,E, אומגה 3, סלניום) טאורין, קרטינין, גלוקוזמין, כונדרויטין

ויטמין A תפקידו במבנה רקמות אפיטל (עור עינייים, ריאות, מערכת עיכול, דרכי השתן) ומכאן חשיבותו הרבה בגדילה, בהתפתחות ובפוריות. כמו כן דרוש למנגנון הראייה בשילוב עם חלבון רשתית העין נוצר פגמנט רגיש לאור המעביר אותות למח.

ויטמין E מהווה אבן בניין ליצירת ויטמין A בגוף. בעל פעילות מגנה/מונעת חימצון (אנטי אוקסידנטית), ע"י ניטרולם של חומרים מזיקים לגוף הנקראים רדיקלים חופשיים.

בטא קרוטן, ויטמין C, ויטמין E, אבץ וסלניום אלו הם האנטיאוקסידנטים. חומרים אלה עשויים לעזור למניעת וכנגד מחלות שונות בהן מעורבות מולקולות מסוכנות הידועות בשם "רדיקאלים חופשיים".
הרדיקלים החופשיים מובילים לחוסר אחידות של התאים ועלולים להוות גורם נוסף בהתפתחות מחלות כגון : סרטן, מחלות לב, הזדקנות ועוד.
מצבי לחץ למיניהם, חומרים סביבתיים מזיקים, תזונה לא נכונה וכדומה; כל אלה מזרזים את הנזק הנגרם מרדיקלים חופשיים.

טאורין מחוץ להעברת נתרן, אשלגן ומגנזיום לתוך התאים ומחוצה להם. חיוני לייצוב קרומי התאים, מסייע בבעיות לב, יתר לחץ דם ובצקות, דרוש ליצור תקין של מיצי מערכת העיכול ולכן חשוב לעיכול שומנים ולספיגת ויטמינים מסיסי שומן.

סלניום יחד עם ויטמין E מגן על התאים, פועל כנגד חימצון וכך מגן על תאי הגוף. נוגד חימצון, מנטרל רדיקלים חופשיים, חיוני לחיזוק מערכת החיסון. מחסור בסלניום יגרום לנזק וחולשה בלב ובשרירים, חוסר תאבון.

קרטינין מעורב בחילוף חומרים של שומנים וצמצום טריגליצרידים. הקרטינין מעביר חומצות שומן דרך קרומים וסחוסים שם הם מנוצלים כאנרגיה. יש לו פעילות מזרזת חילוף חומרים של שומנים ולכן עוזר בהפחתת עודף משקל. יש לקרטינין יכולת להגן על שריר הלב על ידי מניעה של הצטברות שומן בשריר הלב. יעילותו של הקרטינין בתפקידו להגן על שריר הלב מתעצמת בשילוב עם ויטמין E ו-C.

גלוקוזמין וכונדרויטין גלוקוזמין הינו חומר המיוצר בגוף ותפקידו לשמור ל הגמישות. הוא מצוי בסחוס ומאפשר טווח תנועה רחב למפרקים. בתהליך ההזדקנות מאבד הגוף גלוקוזמין, דבר המשפיע על גמישות הסחוס ועלול להשפיע על שחיקתו.כונדרויטין הינו הרכיב הראשון הנמצא בסחוס בגידים וברצועות. תוספת של כונדרויטין מסייעת בהיווצרות מחודשת של הרקמות ומאטה את השחיקה על ידי הגברת העיכוב האינזימטי הפועל לפירוקו של הסחוס.

פורמולות המזון השונות של CIBAU

סיבאו גורים

גורים/ גורים גזע גדול/ גורים כופתיות קטנות/ גורים דגים ואורז.

סיבאו כלב בוגר

בוגר/ בוגר גזע גדול/ בוגר כופתיות קטנות/ בוגר דגים ואורז כופתיות קטנות/ בוגר דגים אורז/ בוגר כבש ואורז/ בוגר אקטיב/ בוגר פאוור (POWER)/ בוגר לייט

סיבאו סניורקופונים | פנסיון | גלריה | פורום | פינת אימוץ | שימושון | צור קשר | קרדיטים |